Priebežné výsledky Prešovskej výzvy

1. Janík – 283,14 bodov
2. Mokrance – 138,64 bodov
3. Hrhov – 35,04 bodov
4. Moldava nad Bodvou – 26,74 bodov
5. Turňa nad Bodvou – 12,57 bodov
6. Veľká Ida – 7,55 bodov
7. Čečejovce – 1 bod

Priebežné výsledky Košickej výzvy


1. Hrhov – 966,28 bodov
2. Moldava nad Bodvou -385,5 bodov
3. Veľká Ida – 103,71 bodov
4. Janík – 94,82 bodov
5. Košice – Pereš – 63,98 bodov
6. Čečejovce – 38,89 bodov
7. Košice – Dargovskych hrdinov – 37,71 bodov
8. Jasov – 25,74 bodov
9. Košice-Západ – 25,14 bodov
10. Turňa nad Bodvou- 25,14 bodov
11. Košice – Ťahanovce – 13,1 bodov
12. Košice – Nad Jazerom – 11,61 bodov
13. Košice Staré mesto – 6,55 bodov
14. Dunajská Streda – 6,55 bodov


Priebežné výsledky Prešovskej výzvy

1.kolo
Chrám svätého Alexandra Nevského
31.12.2020- 31.01.2021

2. kolo
Solivar v Prešove
31.01.2021-06.03.2021

3. kolo
Dunajec
7.3.2021-4.4.2021

4. kolo
Klietka hanby
5.4.2021-18.4.2021

Poradie
Mesto / Obec
Počet bodov

1.
Janík

283,14
Mižaková Eva
1. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Karčák Tomáš
2. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Mižakova Eva ml.
2. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,56
Mižakova Eva
2. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,56
Karčáková Mária
2. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Karčák Tomáš
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Mižakova Eva ml.
3. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Mižakova Eva
3. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Hudák Ján
3. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Šuľaková Henrieta
3. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Tóth Loránt
3. kolo – Duatlon krátky Beh 10km-Cyklistika 40-Beh 5 km
32,88
Karčáková Mária
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Hanesz Krisztian
3. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Mižak Marek
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Mižakova Eva ml.
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Mižakova Eva
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Ločová Jana
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Karčák Tomáš
4. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Jakab Ladislav
4. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Mižak Oliver
4. kolo – Cyklistika / trojkolkár 5 km
2,05
Horváth Oliverko
4. kolo – Cyklistika / trojkolkár 5 km
2,05
2.
Mokrance

138,64
Demko Gabriel
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Kočiš Zuzana
2. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Demko Gabriel
2. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Demko Gabriel
3. kolo – Cyklistika Športovec 100 km
28,19
Kapitánová Gabriela
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Demková Mária
4. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Demko Gabriel
4. kolo – Cyklistika Športovec 100 km
28,19
3.
Hrhov

35,04
Tóth Loránt
1. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Tóth Loránt
2. kolo – SKIALP YETI 21 km
23,43

4.
Moldava nad Bodvou

26,74 
Komjati Peter
1. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Obsuth Tomasz
1. kolo – dobrovoľný príspevok
1
5.
Turňa nad Bodvou

12,57

Kepešova Zuzana
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
6.
Veľká Ida

7,55
Bobalova Eva
1. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Bobalova Eva
2. kolo – dobrovoľný príspevok
1
7.
Čečejovce

1
Macák Lukáš
1. kolo – Dobrovoľný príspevok
1

Priebežné výsledky Košickej výzvy

1. kolo
Košický zlatý poklad
8.1.2021-7.2.2021

2. kolo
Kojšovská hoľa
8.2.2021-6.3.2021

3. kolo
Hrhovský vodopád
7.3.2021-4.4.2021

4. kolo
Spišský hrad
5.4.2021-18.4.2021

Poradie
Mesto / Obec
Počet bodov

1.
Hrhov

966,28
Tóth Loránt
1. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Bartók Robert
1. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Zeman Norbert
1. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Tóth Loránt
2. kolo – Duatlon krátky Beh 10km-Cyklistika 40-Beh 5 km
32,88
Zemanova Renáta
1. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Dobos Štefan
2. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Zemanová Renáta
2. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Zemanová Szofia
2. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Zeman Norbert
2. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Bartok Robert
2. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Bartok Robert
3. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Tóth Loránt
3. kolo – Duatlon krátky Beh 10km-Cyklistika 40-Beh 5 km
32,88
Zeman Norbert
3. kolo – Duatlon krátky Beh 10km-Cyklistika 40-Beh 5 km
32,88
Krankilla Jana
3. kolo – Duatlon krátky Beh 10km-Cyklistika 40-Beh 5 km
32,88
Zsigrai Tomáš
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zsigrai Lili
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zsigrai Bence
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Krankilla Štefan
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Porubán Krisztián
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Porubán Szabolcs
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zalcer Zsófia
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Porubán Zoltán
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Dobos Štefan
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zemanová Lara
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zxxxxx Ixxx
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zemanová Szofia
3. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Zemanová Renáta
3. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
Horváth Barbara
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Krankilla Štefan
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zalcerova Žofia
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Horváth Tímea
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Tankó Monika
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Tóth Loránt
4. kolo – Beh – chôdza a Maratónec 42,2 km
51,64
Krankilla Jana
4. kolo – Beh – chôdza a Maratónec 42,2 km
51,64
Mižakova Eva ml.
4. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,56
Mižakova Eva
4. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,56
Zsigrai Lili
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zsigrai Bence
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Michalík Attila
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Michalík Jutka
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
2.
Moldava nad Bodvou

385,5
Halászová Andrea
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Zelinsky Viktor
1. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Kenéz László
1. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Meleg Denis
1. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Komjáti Peter
1. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Mohňanský Gabriel
1. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Helyeiová Laura
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Komjaty Peter
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Páricsiová Lucia
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Babiak Zoltán
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Zelinsky Viktor
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Meleg Denis
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Kenéz László
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Mohňanský Gabriel
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Koleszár Tomáš
3. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
Škovrunska Monika
4. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
3.
Veľká Ida

103,71
Bobalova Eva
1. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Kalašová Katarína
1. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Bobalova Eva
2. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Demko Gabi
2. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
Demko Gabi
3. kolo – Cyklistika Športovec 100 km
28,19
Kalašová Katarína
3. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Bobalova Eva
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Kalašová Katarína
4. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Bobalova Eva
4. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
4.
Janík

94,82
Mizakova Eva
1. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,66
Hudák Ján
1. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,66
Mizakova Eva ml.
1. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,66
Karčák Tomáš
2. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Mizakova Eva ml.
2. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,66
Mizakova Eva
2. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,66
Hudák Ján
2. kolo – Cyklistika Mladá nádej – 20 km
5,66
Karčáková Mária
2. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Karčák Tomáš
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Karčáková Mária
3. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Mizakova Eva
3. kolo – Cyklistika Hobby – 40 km
11,61
Mizakova Eva ml.
3. kolo – Cyklistika Hobby – 40 km
11,61
5.
Košice – Pereš

63,98
Michalov Martin
1. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Michalov Martin
2. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Michalov Martin
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Kozáková Františka
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Michalov Martin
4. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
6.
Čečejovce

38,89
Kapitánová, Gabriela
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Kalašová Katarína
2. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Demko Gabriel
1. kolo – Duatlon šprint Beh 5km-Cyklistika 20 km-Beh 2,5 km
19,77
7.
Košice – Dargovskych hrdinov

37,71
Petrova Jana
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Petrova Jana
2. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Petrova Jana
4. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
8.
Jasov

25,74
Zavojna Michal
2. kolo – Beh – chôdza Športovec 21,1 km
25,74
9.
Košice-Západ

25,14
Rothmajerová Denisa
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Svitek Richard
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
10.
Turňa nad Bodvou

25,14
Damko Zuzana
1. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
Damko Zuzana
3. kolo – Beh – chôdza Hobby 10 km
12,57
11.
Košice – Ťahanovce

13,1
Droppova Marcela
1. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
Droppova Marcela
3. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
12.
Košice – Nad Jazerom

11,61
Štrbáková Timea
2. kolo – Cyklistika Hobby 40 km
11,61
13.
Košice Staré mesto

6,55
Buček Zdeno
1. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55
14.
Dunajská Streda

6,55
Posztós Karol
1. kolo – Beh – chôdza Začiatočník 5 km
6,55