14. kolo - detská VRL





Result Lists|Podla kategorii


Jahodná 14. kolo
Výsledky podľa kategórií
Por. Bib Name Nation Year Club 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo Čas P. kôl Strata Odstup body
Children Micro 5-6 year WOMAN
MICRO dievčatá
1. 44 Horvathova, Sofia 2015 Košice 04:29 04:29,77 1 - - 15
2. 42 Ružbaská, Nina 2015 Lubica 04:36 04:36,27 1 +6''49 +6''49 9
3. 57 Šimová, Zuzana 2015 Gelnica 04:50 04:50,87 1 +21''09 +14''60 8
4. 36 Pcolova, Gréta 2016 PROeffekt Košice 05:08 05:08,30 1 +38''53 +17''43 7
5. 23 Cirjáková, Lujza 2016 CIRO BIKE TEAM POPRAD 05:11 05:11,70 1 +41''93 +3''39 6
6. 72 Repeľová, Elena 2016 Košice 06:00 06:00,19 1 +1'30''42 +48''49 5
7. 61 Kováčové, Ela 2016 Košice - Západ 06:11 06:11,75 1 +1'41''97 +11''55 4
8. 24 Bohúňová, Dominika 2016 Ružomberok 06:20 06:20,84 1 +1'51''07 +9''09 3
9. 119 Šolcová, Karolína 2016 Kežmarok 06:56 06:56,52 1 +2'26''74 +35''67 2
10. 147 Machová, Simona 2016 Košice 08:09 08:09,90 1 +3'40''12 +1'13''38 1
Children Micro 5-6 year MAN
MICRO Chlapci
1. 127 Roštár, Jakub 2015 PROefekt Košice 03:12 03:04 06:16,35 2 - - 20
2. 144 Bubenko, Atila 2015 BMX klub Košický Šarkaň 03:44 03:48 07:32,71 2 +1'16''36 +1'16''36 14
3. 138 Fehér, Milán 2015 Budapest 04:02 03:52 07:54,76 2 +1'38''41 +22''05 13
4. 128 Milan, Wiktor 2015 Polsko 04:04 04:04 08:08,96 2 +1'52''61 +14''20 12
5. 25 Kováč, Matias 2016 Seňa 04:19 04:23 08:43,02 2 +2'26''67 +34''05 11
6. 133 Križák, Richard 2015 Košice 04:40 04:16 08:56,40 2 +2'40''05 +13''38 10
7. 112 Krajňák, Adam 2015 Košice 05:08 04:18 09:26,99 2 +3'10''64 +30''58 9
8. 15 Baranyi, Martin 2015 Kosice 04:55 04:42 09:38,03 2 +3'21''68 +11''03 8
9. 140 Šoltés, Tomáš 2015 Seňa 05:02 04:42 09:45,08 2 +3'28''73 +7''05 7
10. 1 Almáši, Arnold 2016 Košice 04:53 04:52 09:45,41 2 +3'29''06 +0''32 6
11. 70 Horváth, Tomáš 2016 Košice 05:11 04:45 09:56,99 2 +3'40''64 +11''57 5
12. 5 Budi, Tibor 2015 Cestice 05:19 04:40 10:00,69 2 +3'44''34 +3''70 4
13. 40 Čontofalský, Oliver 2015 Košice 04:58 05:07 10:05,92 2 +3'49''57 +5''22 3
14. 54 Košalko, Martin 2016 Košice 05:10 04:57 10:08,59 2 +3'52''24 +2''67 2
15. 139 Marko, Oliver 2016 Košice 05:38 04:31 10:09,55 2 +3'53''20 +0''96 1
16. 108 Nagy, Alexander 2016 Koice 05:07 05:17 10:24,62 2 +4'08''27 +15''07
17. 143 Bajtoš, Martin 2016 Košice 05:36 04:57 10:34,07 2 +4'17''72 +9''44
18. 27 Kuis, Samuel 2015 Košice 05:57 04:59 10:57,55 2 +4'41''20 +23''48
19. 58 Mulač, Patrik 2016 Košice 05:45 05:18 11:03,93 2 +4'47''58 +6''37
DNS 41 Kurinci, Viktor 2015 Košice-Nad jazerom 25:41 04:37 30:18,92 2
Children Mili 7-8 year WOMAN
MILI dievčatá
1. 29 Jenčušová, Lea 2013 Košice 03:39 03:50 07:29,52 2 - - 13
2. 107 Vrbovská, Karolína 2014 Košice 04:33 04:44 09:17,87 2 +1'48''35 +1'48''35 7
3. 124 Horníková, Timea 2014 CK MŠK Kežmarok 04:53 04:30 09:23,76 2 +1'54''23 +5''88 6
4. 146 Machová, Kristína 2013 Košice 05:02 04:47 09:50,15 2 +2'20''62 +26''39 5
5. 63 Tajkov, Zora 2013 Košice 05:05 04:45 09:51,16 2 +2'21''63 +1''00 4
6. 67 Tutterová, Emma 2014 Rožňava 05:11 04:44 09:56,55 2 +2'27''02 +5''39 3
7. 60 Kováčová, Mia 2013 Košice - Západ 05:35 05:13 10:49,70 2 +3'20''18 +53''15 2
8. 19 Vargovčáková, Romana 2014 Košice 06:08 05:50 11:58,70 2 +4'29''17 +1'08''99 1
DNF 62 Tajkov, Alexandra 2013 Košice 05:00 1
Children Mili 7-8 year MAN
MILI chlapci
1. 48 Sliva, Tomáš 2013 CK MŠK Kežmarok 03:04 02:50 02:56 08:51,71 3 - - 20
2. 31 Šarnik, Michal 2014 Bardejov 03:07 03:13 03:18 09:39,45 3 +47''74 +47''74 14
3. 43 Novotný, Filip 2013 CK MŠK Kežmarok 03:31 03:09 03:11 09:52,11 3 +1'00''39 +12''65 13
4. 137 Fehér, Máté 2013 Budapest 03:39 03:11 03:02 09:53,09 3 +1'01''38 +0''98 12
5. 35 Pčola, Richard 2014 PROefekt Košice 03:28 03:16 03:53 10:38,26 3 +1'46''54 +45''16 11
6. 66 Snopek, Filip 2014 Košice 03:34 03:26 03:39 10:41,03 3 +1'49''31 +2''76 10
7. 38 Čorba, Aleš 2013 Roškovany 03:47 03:31 03:32 10:51,53 3 +1'59''81 +10''50 9
8. 53 Nárožný, Filip 2014 Košice 03:45 03:30 03:35 10:52,44 3 +2'00''72 +0''91 8
9. 113 Smolka, Simon 2013 PROefekt Košice 03:46 03:31 03:34 10:52,81 3 +2'01''10 +0''37 7
10. 73 Repeľ, Filip 2013 Košice 04:03 03:28 03:22 10:54,78 3 +2'03''06 +1''96 6
11. 65 Snopek, Jakub 2013 Košice 03:51 03:35 03:28 10:55,18 3 +2'03''47 +0''40 5
12. 121 Košalko, Lukáš 2013 Košice 03:57 03:46 03:48 11:33,03 3 +2'41''32 +37''85 4
13. 104 Hovanec, Nikolas 2013 Nižný Klátov 03:52 03:50 04:00 11:43,07 3 +2'51''35 +10''03 3
14. 145 Slivka, Jakub 2014 Humenné 04:20 03:56 04:07 12:24,36 3 +3'32''65 +41''29 2
15. 125 Čermák, Karol 2014 CK MŠK Kežmarok 04:07 04:06 04:19 12:33,41 3 +3'41''70 +9''04 1
16. 111 Váczi, Matej 2014 Košice 04:23 04:01 04:16 12:41,54 3 +3'49''83 +8''13
17. 33 Takáč, Oliver 2013 Košice 04:09 04:16 04:16 12:42,97 3 +3'51''26 +1''42
18. 64 Petrovský, Max 2014 Košice 04:39 04:25 03:37 12:43,11 3 +3'51''40 +0''14
19. 74 Konček, Samuel 2014 Košice 04:29 04:23 04:30 13:23,66 3 +4'31''95 +40''54
DNS 109 Hajduch, Daniel 2014 Košice 32:04 1
Children Mini 9-10 year WOMAN
MINI dievčatá
1. 141 Kristian, Dominika Michel 2011 PROefekt Košice 04:50 05:05 09:55,76 2 - - 14
2. 130 Adamčík, Sofia 2012 CYKLISTICKÁ TOUR 05:00 05:15 10:15,56 2 +19''80 +19''80 8
3. 34 Pčolová, Patrícia 2012 PROefekt Košice 05:03 05:17 10:21,07 2 +25''31 +5''50 7
4. 118 Šolcová, Paulína 2012 Kežmarok 05:15 05:21 10:37,19 2 +41''43 +16''12 6
5. 142 Slivková, Adela 2011 Humenné 05:32 05:31 11:04,15 2 +1'08''39 +26''95 5
6. 55 Šimová, Lea 2011 Gelnica 06:24 06:42 13:07,24 2 +3'11''48 +2'03''09 4
7. 106 Jacková, Daniela 2011 Košice 06:37 06:43 13:20,70 2 +3'24''94 +13''45 3
8. 136 Šoltésová, Alexandra 2012 Seňa 06:51 07:09 14:01,57 2 +4'05''81 +40''87 2
9. 149 Leščinská, Barbora 2012 Prešov 07:05 07:42 14:48,00 2 +4'52''24 +46''43 1
Children Mini 9-10 year MAN
MINI chlapci
1. 45 Humeňanský, Felix 2011 CYKLO SPIŠ 04:43 04:52 04:48 14:25,18 3 - - 17
2. 135 Kohut, Šimon 2011 PROefekt Košice 04:53 04:58 04:49 14:40,83 3 +15''65 +15''65 11
3. 50 Prokopovič, Michal 2012 Hasiči Snakov 05:00 04:54 04:54 14:50,40 3 +25''22 +9''56 10
4. 116 Scherfel, Fabian 2012 CK MŠK Kežmarok 05:03 04:54 04:55 14:53,02 3 +27''84 +2''62 9
5. 69 Sakmár, Denis 2011 Spišský Hrhov 05:04 04:54 04:54 14:53,44 3 +28''26 +0''42 8
6. 134 Križák, Andrej 2011 Košice 05:33 05:27 05:15 16:16,74 3 +1'51''56 +1'23''29 7
7. 20 Žiak, Šimon 2011 Košice 05:30 05:26 05:27 16:24,12 3 +1'58''94 +7''38 6
8. 105 Hovanec, Michal 2012 Nižný Klátov 05:47 05:37 05:41 17:06,01 3 +2'40''83 +41''88 5
9. 51 Knapík, Krištof 2011 Prešov 05:48 05:47 05:52 17:28,15 3 +3'02''97 +22''14 4
10. 6 Vysocký, Timotej 2011 Levoča 05:49 05:46 05:53 17:30,52 3 +3'05''34 +2''36 3
11. 123 Horník, Marek 2011 CK MŠK Kežmarok 05:37 06:40 06:44 19:01,91 3 +4'36''73 +1'31''38 2
12. 22 Vinca, Pavol 2012 Košice 06:23 06:23 06:42 19:28,79 3 +5'03''61 +26''88 1
DNS 47 Humeňanský, Patrik 2012 CYKLO SPIŠ 0
Young students 11-12 yrs. WOMAN
Mladšie žiačky
1. 132 Ladányiová, Miška 2010 PROefekt Košice 05:07 05:13 05:14 15:36,00 3 - - 9
2. 114 Smídová, Mia 2010 BKOP 05:13 05:17 05:15 15:46,85 3 +10''85 +10''85 3
3. 126 Čermáková, Šarlota 2009 CK MŠK Kežmarok 05:35 05:48 06:24 17:49,15 3 +2'13''15 +2'02''30 2
4. 39 Vongrejová, Terézia 2010 Košice 06:50 07:25 07:30 21:46,01 3 +6'10''01 +3'56''86 1
Young students 11-12 yrs. MAN
Mladší žiaci
1. 131 Roštár, Marko 2009 PROefekt Košice 04:35 04:40 04:42 04:51 18:50,46 4 - - 17
2. 115 Scherfel, Vratko 2010 CK MŠK Kežmarok 04:55 04:54 04:56 04:58 19:45,64 4 +55''17 +55''17 11
3. 122 Mišeje, Martin 2009 PROefekt team 05:16 05:03 04:59 05:07 20:27,08 4 +1'36''61 +41''43 10
4. 8 Bartl, Olivér 2009 Maďarsko 05:02 05:09 05:07 05:34 20:53,02 4 +2'02''55 +25''94 9
5. 46 Sliva, Jakub 2010 CK MŠK Kežmarok 05:24 05:12 05:08 05:19 21:04,37 4 +2'13''90 +11''34 8
6. 30 Klinda, Rastislav 2010 Košice 05:17 05:07 05:21 05:29 21:15,80 4 +2'25''33 +11''43 7
7. 17 Tunkel, Alan 2010 PROefekt Košice 05:29 05:20 05:16 05:22 21:28,98 4 +2'38''51 +13''17 6
8. 3 Muranský, Goran 2009 CYKLO SPIŠ 05:21 05:23 05:28 05:30 21:44,30 4 +2'53''83 +15''32 5
9. 148 Rovder, Tomáš 2010 CYKLO SPIŠ 05:21 05:20 05:32 05:30 21:44,68 4 +2'54''21 +0''37 4
10. 117 Šolc, Oliver 2010 CK MŠK Kežmarok 05:26 05:25 05:27 05:26 21:46,32 4 +2'55''85 +1''63 3
11. 14 Gallik, Tomáš 2010 Košice 05:27 05:26 05:26 05:26 21:46,72 4 +2'56''25 +0''39 2
12. 18 Tunkel, Nikolas 2010 Košice 05:34 05:26 05:22 05:42 22:05,23 4 +3'14''76 +18''51 1
Older students 13-14 yrs. MAN
Starší žiaci
1. 4 Bujňák, Adam 2008 CYKLO SPIŠ 04:44 04:40 04:45 04:47 04:47 23:45,43 5 - - 9
2. 52 Knapík, Drahoslav 2008 Prešov 04:51 04:49 05:01 05:03 05:07 24:52,90 5 +1'07''47 +1'07''47 3
3. 71 Seman, Matúš 2007 Prešov 05:12 05:02 05:00 05:08 05:14 25:38,60 5 +1'53''16 +45''69 2
4. 9 Semančík, Daniel 2007 CYKLO SPIŠ 06:31 05:20 05:32 05:30 05:26 28:22,11 5 +4'36''68 +2'43''51 1